پویا مجتبائی

4.73 ( 45)

فارغ التحصیل دانشگاه تهران مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، سابقه کارآموزی با فاند DAAD در آلمان

اشتراک گذاری

درباره پویا مجتبائی

رشته‌های حوزه تخصص: رشته های فنی-مهندسی، حوزه زیست شناسی و مدیریت. سایر رشته ها مانند زبان، هنر، پزشکی و داروسازی در اولویت های دیگر.

مقطع حوزه تخصص: کارشناسی ارشد، دکتری، پست داک.

سلام! وقتتون بخیر!
امیدوارم حال دلتون خوب باشه.
پویا مجتبائی هستم، فارغ التحصیل مقطع کارشناسی مهندسی عمران - نقشه برداری دانشگاه تهران و دانشجوی سال آخر و شاگرد اول مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در رشته سیستم های اطلاعات مکانی (GIS). سابقه کارآموزی یک ماه و نیمه از طریق IAESTE به میزبانی آلمان و فاند DAAD رو دارم. از طریق دو استاد در استرالیا و آمریکا هم بعد از صحبت اولیه و مشاهده رزومه تشویق به فرستادن پروپوزال برای مقطع دکترا شدم که به دلایل شخصی فعلا این تصمیم رو به تعویق انداختم. تافل 110 رو اخذ کردم، سابقه نگارش مقالات کنفرانس بین المللی و ژورنالی برای خودم و همچنین ادیت مقالات ژورنالی و کنفرانسی رو برای دوستان دارم. همچنین دو سال هست در زمینه نگارش و تصحیح انگیزه نامه، کاورلتر، Study Plan، توصیه نامه و ایمیل اولیه به صورت پارت تایم فعالیت دارم و مجموع این موارد در دو سال گذشته به بیش از 200 مورد میرسه. در حوزه های مختلفی این نگارش ها رو انجام دادم که طیف مهندسی، زیست شناسی و مدیریت پررنگ تر بوده.

درصورتی که بنا بر این بود که بنده مسئولیت نگارش سفارش شما رو بر عهده داشته باشم، تمام تلاشم این خواهد بود که خروجی استاندارد و موردپسند شما واقع بشه :)

************************************

فقط خواهش بنده از شما اینه: لطفا فرم رو با دقت و حوصله پر کنید. خروجی قطعا تابعی از میزان اطلاعات به درد بخور و مفیدیه که شما به بنده میرسونید، تا حد ممکن دقیق باشید، اگر از اصطلاحات تخصصی رشته خودتون استفاده میکنید حتما انگلیسیش رو قید کنید، در صورتی که مقاله یا پایان نامه دارید چکیده انگلیسیش رو برای من ارسال کنید.


به امید دیدار

خدمات ارائه شده توسط پویا مجتبائی

نگارش رزومه

4.87 ( 15)

تعداد نگارش رزومه انجام شده : 77

مبلغ : 800,000 تومان


نگارش انگیزه نامه

3.50 ( 2)

تعداد نگارش انگیزه نامه انجام شده : 44

مبلغ : 800,000 تومان


نگارش توصیه نامه

4.84 ( 19)

تعداد نگارش توصیه نامه انجام شده : 86

مبلغ : 400,000 تومان


نگارش ایمیل اولیه

4.56 ( 9)

تعداد نگارش ایمیل اولیه انجام شده : 51

مبلغ : 400,000 تومان