خدمات اپلای پلاس


پکیج کامل آمادگی اپلای (مقطع کارشناسی ارشد و دکتری)

تمامی مدارک مورد نیاز متقاضی جهت انجام پروسه مهاجرت تحصیلی و همچنین آموزش امور مرتبط به اپلای (مکاتبه و پر کردن فرم و ارسال مدارک)، در یک پکیج کامل مختص به هر متقاضی آماده میگردد.

انجام امور مکاتبه

انجام امور مکاتبه با اساتید هدف، به منظور جلب رضایت و نظر استاد جهت قبولی متقاضی به عنوان دانشجوی خود و تقبل امر استاد راهنما بودن و همچنین ارائه کمک مالی

مشاوره

مشاورین متخصص اپلای پلاس می‌توانند متقاضی را در مراحل مختلف پروسه مهاجرتی خود راهنمایی کرده و با مشاوره در امور برنامه ریزی، انتخاب هدف و انجام پروسه، متقاضی را یاری دهند.

نگارش CV (رزومه تحصیلی)

یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مدارک پروسه اپلای (مهاجرت تحصیلی، رزومه تحصیلی می‌باشد که بایستی به خوبی نقاط قوت متقاضی را بیان کند و نقاط ضعف را نشان ندهد و همچنین از لحاظ نگارش آکادمیک بی نقص باشد.

نگارش SOP (انگیزه نامه)

داستان و انگیزه متقاضی برای ادامه تحصیل، زمینه تحقیقاتی و کاری متقاضی و تمامی وقایعی که دست به دست هم داده‌اند تا متقاضی قصد ادامه تحصیل در دانشگاه، رشته و کشوری خاص را داشته باشد، در انگیزه نامه جای می‌گیرد. Cover Letter، Motivation Letter و Statement of Purpose مجموعه نام‌هایی است که با تفاوت کمی همگی توضیح انگیزه متقاضی را بیان می‌کنند. این مدرک بر خلاف دید قالب عموم، بسیار نقش مهمی در پروسه مهاجرت تحصیلی ایفا میکنند.

نگارش توصیه نامه

Recommendation Letter و یا Reference Letter نامه‌ای است از طرف استاد که فعالیت‌ها و ویژگی‌های متقاضی را تایید و استاد، متقاضی را به دانشگاه مقصد توصیه میکند. بعضی از اساتید به دلیل مشغله زیاد خود از نگارش این نامه سر باز می‌زنند و لذا متقاضی مجبور به نگارش این نامه شده تا استاد فقط آن را امضا و یا به دانشگاه مقصد ارسال کند. اپلای پلاس این نامه را به خوبی و به دور از افراط و تفریط نگارش خواهد کرد. لازم به ذکر است ارسال و یا امضا نامه از طریق شخص استاد صورت می‌گیرد و اپلای پلاس صرفا نگارش را به عهده خواهد گرفت.

لیست اساتید

لیست اساتید هدف متقاضی به منظور شروع فرآیند مکاتبه با توجه به معیارهای درخواستی متقاضی (کشور، فیلد تحقیقاتی استاد، رنکینگ دانشگاه استاد و ...)

لیست دانشگاه

لیست رشته-دانشگاه هدف متقاضی با توجه به معیارهای درخواستی متقاضی (هزینه، کشور، فیلد تحصیلی و ...)

نگارش ایمیل اولیه نمونه

ایمیل اولیه، اولین اثری از متقاضی است که بایستی استاد هدف را تحت تاثیر قرار دهد و به صورت خلاصه‌ای تاثیرگذار از متقاضی و اهدافش باشد.

انجام اسکایپ آزمایشی

یکی از مراحل مکاتبات (بالاخص دانشجویان دکتری) انجام اسکایپ با استاد و یا کمیته تصمیم گیرنده خواهد بود. با انجام اسکایپ آزمایشی و پرسش و پاسخ معمول مصاحبات، متقاضی می‌تواند آمادگی لازم جهت اسکایپ اصلی را کسب نماید.