پوزیشن تحصیلی


سلام.

ما در این صفحه سعی داریم خدمتی را به شما معرفی کنیم تا از همه پوزیشن های آکادمیک (دکتری، پست داک، محقق) و یا بورسیه های تحصیلی در اولین فرصت آگاه شوید و دیگر نیاز به چک کردن روزانه نداشته باشید. ما سه سایتی که اکثر دانشگاه های دنیا از آن ها استفاده میکنند در زیر به شما معرفی کرده ایم. هر سایت معیارهای جستجو (سرچ) متفاوتی دارد. ابتدا سایت مورد نظر را انتخاب کرده و سپس معیارهای خود را انتخاب کنید. لطفاً سعی کنید معیارهای خود را دقیق و در عین حال گسترده در نظر بگیرید که تمامی پوزیشن های احتمالی برایتان در نتیجه جستجو قرار گیرد. ما این جستجو را هرروز برای شما انجام داده و در صورتی که پوزیشن جدیدی اضافه گردد با ایمیل و پیامک به شما اطلاع میدهیم. شما صرفاً به میزانی که ایمیل و پیامک پوزیشن دریافت کرده اید هزینه پرداخت خواهید کرد و نیاز به خرید اشتراک ماهانه و یا سالانه ندارید.

لطفا در نظر داشته باشید که پوزیشن ها با توجه به معیارهای شما و نتیجه جستجو سایت های مورد درخواست شما صورت میگیرد و اپلای پلاس میزان انطباق زمینه تحقیقاتی شما با پوزیشن را نمیتواند در نظر بگیرد. البته نگران نباشید. در صورتی که معیارها را مناسب انتخاب کنید در اکثر موارد پوزیشن بسیار مرتبط خواهد بود. شما همیشه میتوانید درخواست خود را حذف و تغییر دهید.

لطفا در نظر داشته باشید به دلیل اینکه بعضی از دانشگاه ها پوزیشن مشابه را در دو و یا هر سه سایت زیر میگذارند ممکن است پوزیشن مشابه برایتان ارسال گردد که اپلای پلاس نمیتواند تکراری بودن پوزیشن های سایت ها را برای کاربران چک کند. شما میتوانید یا از یک سایت (سایت academicpositions پیشنهاد میگردد) استفاده کنید و یا با عمل کم ریسک تر هر سه سایت را انتخاب کنید تا هیچ موردی را جا نگذارید.

پس از ثبت درخواست شما، هزینه بر حسب هر پوزیشن از کیف پول شما برداشت خواهد شد. پس خیلی راحت فقط درخواست خود را ثبت و به میزان کافی حساب خود را شارژ کنید.

میخوای دقیق تر جستجوت انجام شه؟

خیلی راحت برو تو هر کدام از سایت های بالا و جستجوی خودت را انجام بده. خیلی ساده لینک (آدرس سایت به صورت کامل در مرورگر خود) همان نتیجه جستجوی خود را برایمان در زیر بنویس و درخواست خود را ثبت کن.

توجه : در صورتی که لینک را وارد نمایید لینک های ساخته شده توسط فرم بالا اعمال نمی شوند و لینک وارد شده توسط شما ثبت خواهد شد.

راهنما : لطفا لینک را با http:// و یا https:// شروع کنید.