قوانین و مقررات اپلای پلاس!


با توجه به خدمات مختلفی که مجموعه اپلای پلاس در اختیار متقاضیان و مخاطبین خود قرار می‌دهد، بسته به نوع خدمات نیاز است اطلاعاتی را از آن‌ها دریافت نماید.

اپلای پلاس متعهد می‌گردد تحت هیچ عنوان اطلاعات شخصی افراد که در قسمت پروفایل متقاضی نمایان می‌شود، به شخص سوم (Third Party) ندهد مگر با حکم قضائی کشور جمهوری اسلامی ایران.

اپلای پلاس تمامی اطلاعات خصوصی افراد را به صورت خصوصی در پایگاه داده‌ای بسیار امن و ایمن نگهداری خواهد کرد و تمام توان خود را به منظور حفظ امنیت آن خواهد داشت.

متقاضی با قبول این مستند، قبول دارد که:

اطلاعات او به صورت جمعی (نه فردی) در آمار و یا بهبود عملکرد (یادگیری) الگوریتم شانس اپلای پلاس مورد استفاده قرار گیرد.

به هیچ عنوان، هیچ گونه اطلاعات تولید شده در سایت را کپی برداری نکرده و بدون اشاره به منبع آن (اپلای پلاس) آن را منتشر نخواهد کرد.

در تمامی مراحل استفاده از اطلاعات و امکانات سایت شئونات اخلاقی، دینی، ملی و قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت کند.

به هیچ عنوان از سیستم مشاوره رایگان اپلای پلاس با دید درآمدزایی و سوء استفاده بهره نبرده و فقط برای مشاوره شخصی استفاده نماید.

به هیچ عنوان سعی در مهندسی معکوس هیچ یک از امکانات اپلاس پلاس نداشته و فقط به عنوان استفاده شخصی از آن بهره جوید.

به هنگام سفارش ترجمه، اپلای پلاس صرفاً معرفی کننده دارالترجمه رسمی انجام دهنده می‌باشد. در صورت هرگونه نقص و اشتباهی آن دارالترجمه که توسط مراجع قضایی و دادگستری به رسمیت شناخته شده است پاسخگو خواهد بود. لازم به ذکر است تمامی دارالترجمه‌های طرف قرارداد اپلای پلاس دارای تاییدیه های رسمی از وزارت دادگستری بوده و ترجمه آن ها معتبر خواهد بود.

به تمامی دستورالعمل های موجود در سایت عمل کرده و در صورت عدم اجرای آن ها عواقب ناشی از آن با متقاضی می باشد.

در ارائه مدارک به هنگام ترجمه تمامی لیست درخواستی و موجود در فاکتور را به صورت رسمی و اصل مدارک را تایید کرده و ارائه نماید.

به هیچ عنوان اطلاعات اشتباه به منظور ایجاد داده اشتباه و از بین بردن دقت سیستم های آموزشی هوش مصنوعی اپلای پلاس ارائه ندهد.

به دلیل محدودیت های تکنولوژی و اینترنت علی رغم تلاش شبانه روزی تیم اپلای پلاس، اپلای پلاس فقط در قبال خدماتی که هزینه دریافت میکند و یا قرارداد عقد می کند پاسخگو خواهد بود و متقاضیان بابت نقص سیستماتیک در خدمات رایگان اپلای پلاس حق اعتراض ندارند.

البته شایان ذکر است، اپلای پلاس پذیرای هرگونه پیشنهاد، انتقاد و نظرات متقاضیان خود می‌باشد.